Yazılar

Muhabbetci.Net Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi

Nerde kaldı o teknolojinin çok gelişmediği zamanlardaki sohbetler, muhabbetler? Şüphesiz teknoloji hayatımıza renk kattı ama sosyal hayatımızı da bir o kadar yalancı yaptı. Yalancık diyorum çünkü herkes mutlu rolleri yapıyor, gerek instagramda gerek diğer sosyal medya platformlarında mutlu görünmek, elit görünmek sizce çok mu gerçekçi? Bana kalırsa herkes yapmacık rolleriyle fotoğraflar paylaşıyor. Hal böyle olunca bizim özlediğimiz ise henüz sosyal medyalar yokken muhabbet ettiğimiz sohbet siteleri ortamı oluyor.

Sohbet Siteleri Ortamı Nedir?

Yıl 1990lı yılların sonrası ve 2010un gerisindeyken irc sohbet siteleri vardı. Günümüzde genç kesimin bilmemesine rağmen aktifliğini hala yitirmedi. Canları sıkılan ve eski ortamları özleyen arkadaşlar sohbet sitemize bağlanarak hala doyumsuz sohbetin keyfini çıkarıyor. Bizler de 2005 yılından beri sohbet sitemizi tüm kullanıcılara üyeliksiz ve ücretsiz olarak kullanma imkanı tanıyoruz. Bunun sebebi ise maddi bir beklentimizin olmaması. Doğru okudunuz, bizim beklentimiz sadece manevi olarak güzel bir dostluk ortamı kurmak. Eğer sizler de manevi olarak dostluk kurmak istiyorsanız, dostça sohbet ve dertleşecek, gerektiğinde kardeşlik abilik ve ablalık yapacak güzel insanları arıyorsanız muhabbetci.net adresinde aradıklarınızın tamamını bulabilirsiniz.

Üyeliksiz Sohbet Sitesi Nedir?

Üyeliksiz sohbet sitesi demek sohbete gireceğiniz zaman herhangi bir bilginizi paylaşmanız gerekmiyor demek. Böylece tamamen gizli olursunuz. Yani sizin sohbet sitesine girdiğinizi anlamaları mümkün değildir. Adınızı soyadınızı veya adresinizi girmek isteseniz dahi, biz bu bilgileri almıyoruz. Kısacası tek yapmanız gereken kendinize bir kullanıcı adı (nick) belirleyip sohbete bağlanmak. Dilerseniz sohbete bağlandıktan sonra nickinizi şifreleyip başkası tarafından kullanmasını engelleyebilirsiniz. Böylece kurduğunuz sohbet ortamında sizin adınıza başkası konuşamaz. Nickinizi şifrelerken tek yapmanız gereken şifre ve mail adresi belirlemek. Mail adresinize herhangi bir posta göndermiyoruz, gizliliğiniz bizler için önemli. Mail adresinizi istememizin tek nedeni ilerleyen zamanlarda şifrenizi unutursanız size bu adresi soracağız. Sizler de üyeliksiz sohbet için muhabbetci.net tercih edebilirsiniz.

Ücretsiz Sohbet Sitesi

Az önce yukarıdaki yazımızda da belirtmiştik. Bizler sizin sohbet edip arkadaşlık kurmanız için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Hatta sohbet etmeniz için herhangi bir uygulama yüklemenize gerek yok. Program indirmeden sohbet edebilirsiniz, tek yapmanız gereken sitemize girip  bir nick ile sohbete bağlanmak. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız J İyi Sohbetler.