Yazılar

Muhabbetci.Net Sohbet Sitesi

Mobil Sohbet

Sohbet kavramı git gide değişiyor. Eskiden insanlar yüz yüze sohbet ettiklerinde mutlu olurlardı, sonrasında bilgisayardan sohbet etmeye başladılar. Sanal da olsa insanlar dostça sohbet ederek güzel vakitler geçiriyor. Hal böyle olunca teknolojinin getirdiği güzelliklerle beraber, insanlar mobil sohbet etmeye başladı. Yani açıkçası telefondan sohbet etmek mümkün hale geldi. Sohbet derken demek istediğimiz şey mobil chat, çünkü sohbet etmek ile chat yapmanın arasındaki farkı sadece zevkini alanlar bilir.

Eski yıllarda olduğu gibi mutlu bir ortamda bulunarak, saatlerce sohbet etmek bazı insanlar tarafından prime dönüştürüldü. Kızlarla tanışmak için şu kadar para ödeyin, şununla eşleşmek için, chat yapmak için şu kadar para ödeyin gibi sonuçlar çıkıyor. Fakat bizim kurduğumuz sistemde sohbet etmek tamamen ücretsiz.

Ücretsiz sohbet etmek için tek yapmanız gereken kendinize bir nick (takma ad) ile sohbete bağlanmak. Üyeliksiz sohbet sizleri bekliyor. Tabi isterseniz almış olduğunuz nicki şifreleyerek sadece siz kullanabilirsiniz. Böylece adınıza sizin kurduğunuz ortamlarda konuşamazlar.

Bizler 2005 yılından beri her hangi bir karşılık beklemeden bu sohbet ortamını sizlere sunuyoruz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. İyi sohbetler dileriz 🙂